O Seco

Serdecznie witamy na stronie firmy SECO. Rozwijamy się dynamicznie od ponad 20 lat kreując najwyższe standardy w produkcji i dystrybucji akcesoriów obuwniczych. 

Oferujemy najwyższej jakości wkładki do obuwia  (w tym ortopedyczne), najmodniejsze  sznurowadła w dowolnych długościach, kolorach i grubościach, środki do pielęgnacji obuwia renomowanych firm oraz akcesoria obuwnicze - od łyżek do butów po prawidła.

Doskonale wiemy, czego potrzebują Twoje stopy i buty. Korzystamy z ponad 100 letnich doświadczeń naszej siostrzanej firmy Barthels – Feldhoff z Wuppertalu.

Dla nas wszystko jest możliwe:  dostawy do magazynów centralnych, sieci sklepów, hurtowni  - od produktów pod marką SECO do marek handlowych naszych Partnerów Handlowych (Private Label).

Nasze motto: „Komfort Twoich Stóp”  oznacza, że chcemy, aby Twoje stopy poczuły się  bardziej komfortowo i zdrowo, a buty nabrały  większego szyku dzięki najmodniejszym wzorom  sznurowadeł. Cały czas pracujemy nad nowymi  rozwiązaniami w zakresie wzornictwa, mody, funkcjonalności oraz  jakości i praktyczności naszych produktów.

Ważny jest dla nas każdy szczegół: wybór najlepszego materiału, sposób i jakość klejenia, odporność na przecieranie i zrywanie, pełna powtarzalność kolorów i odcieni oraz skrupulatna kontrola gotowego produktu.

Współpracujemy z najbardziej wymagającymi odbiorcami i markami w całej Europie.

Nasza  wysoko wykwalifikowana i zmotywowana kadra oraz  nowoczesny park maszynowy  daje gwarancję najwyższych standardów jakości i terminowości realizacji nawet największych zamówień.

Nasza firma usytuowana jest w centrum Polski, w Strykowie k/Łodzi w pobliżu kluczowego węzła autostrad  A-1 i A-2 i dróg ekspresowych S-8 i S-14.